Drošus pirkumus internetveikalā motovelo.lv garantē viens no pašiem zināmākajiem un drošākajiem sertifikātiem  – SSL, kurš izdots Drošības nodrošināšanas Sertifikācijas centrā GeoTrust . SSL-sertifikāta izmantošanā, informācija, kuru pārsuta caur interneta pārlūku uz velomoto.lv serveri, lietotājam tiek šifrēta.

Interneta veikala motovelo.lv pircēji, pieslēdzoties elektroniskai bankai vai elektroniskajām maksāšanas sistēmām, datus ievada bankas mājas lapā, tapēc šī informācija nav pieejama motovelo.lv. 

Mēs darām visu iespējamo, lai iegādātā prece atbilstu Tavai izvēlei un iepirkšanās process sagādātu tikai pozitīvas emocijas. 

Pircēju personas datus motovelo.lv apstrādā, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citus Latvijas Republikas tiesību aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību.

Motovelo.lv nodrošina Pircēju personas datu aizsardzību un drošību, to neizplatīšanu trešajām personām, tiktāl, ciktāl to nosaka Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citi Latvijas Republikas tiesību akti, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību, izņemot Pārdevēja partneriem, kas nodrošina motovelo.lv interneta veikalā iegādāto preču piegādi, preču finansēšanu un pakalpojumu sniegšanu, tādā apjomā, kādā personas dati ir nepieciešami līgumsaistību izpildei.