Piegāde

Interneta veikals motovelo.lv padara iepirkšanos vienkāršu un ērtu - izdari pasūtījumu, izvēlies vēlamo apmaksas un piegādes veidu un saņem savu jauno pirkumu maksimāli ātri. Kad pasūtījumu būsi veicis - mēs Tevi informēsim epastā un SMS par tālāko Tava pasūtījuma gaitu līdz pat brīdim, kad būsi to saņēmis.

Mēs piedāvājam šādus piegādes veidus:

1. Bezmaksas piegāde līdz jebkuram no mūsu veikaliem kuros vari norēķināties skaidrā naudā, ar maksājuma karti, kā saņemt arī līzingā iegādātās preces. Motovelo.lv neapmaksātas preces tiek uzglabātas 7 dienas. Pēc dotā termiņa  pasūtījums tiks atcelts. Lūdzu, informē mūs, ja vēlies saņemt preci ilgākā termiņā.

2. Piegāde uz Omniva pakomātuPiegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai gadījumā, ja veic priekšapmaksu. Apstiprinot pasūtījumu, izvēlies sev tuvāko pakomātu. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsi pakomāta atvēršanas kodu. Sūtījums pakomātā glabājas 7 dienas. Ja neizņemsi sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, tas tiks atgriezts atpakaļ motovelo.lv noliktavā. 

3. Piegāde uz Latvijas pasts pasta nodaļu. Pasūtītā prece tiks piegādāta uz Tev tuvāko pasta nodaļu. Pēc tam, kad sūtījums būs pienācis pasta nodaļā,  saņemsi paziņojumu ar aicinājumu saņemt sūtījumu SMS vai papīra formātā. Sūtījuma glabāšanas laiks - viens mēnesis, skaitot no tā saņemšanas dienas pasta nodaļā. Maksa par sūtījumu glabāšanu pasta nodaļā virs 11 diennaktīm - saskaņā ar AS Latvijas pasts cenrādi.


0
(c) Ripo Aisk 2019                     

 .