Piegāde

Interneta veikals motovelo.lv padara iepirkšanos vienkāršu un ērtu - veic pasūtījumu, izvēlies vēlamo apmaksas un piegādes veidu un saņem savu jauno pirkumu maksimāli ātri. Kad pasūtījumu būsiet veicis - mēs Jūs informēsim e-pastā vai SMS par tālāko Jūsu pasūtījuma gaitu.

Mēs piedāvājam šādus piegādes veidus:

1. Bezmaksas piegāde, izņemot preci mūsu veikalā uz vietas. Var norēķināties skaidrā naudā, ar maksājuma karti, kā arī saņemt  līzingā iegādātās preces. Motovelo.lv neapmaksātas preces tiek uzglabātas 7 dienas. Pēc dotā termiņa  pasūtījums tiks atcelts. Lūdzu, informēt mūs, ja vēlaties saņemt preci ilgākā termiņā.

2. Piegāde uz Omniva pakomātuPiegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai gadījumā, ja ievēroti visi izmēru un svara noteikumi. Moto un ATV riepas piegāde tikai ar kurjeru. Apstiprinot pasūtījumu, izvēlies sev tuvāko pakomātu. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsiet pakomāta nodalījuma atvēršanas kodu. Sūtījums pakomātā glabājas 7 dienas. Ja neizņemsiet sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, tas tiks atgriezts atpakaļ motovelo.lv noliktavā. 

3. Piegāde uz Latvijas pasta nodaļu. Pasūtītā prece tiks piegādāta uz Jums tuvāko pasta nodaļu. Pēc tam, kad sūtījums būs pienācis pasta nodaļā,  saņemsiet paziņojumu ar aicinājumu saņemt sūtījumu: SMS vai papīra formātā. Sūtījuma glabāšanas laiks - viens mēnesis, skaitot no tā saņemšanas dienas pasta nodaļā. Maksa par sūtījumu glabāšanu pasta nodaļā virs 11 diennaktīm - saskaņā ar AS Latvijas pasts cenrādi.


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.